Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Z K A Z O V N Í K

-

K O N T A K T O V N Í K

 

Velice si vážíme Vaší návštěvy našich stránek a budeme rádi, zanecháte-li nám zde svůj vzkaz či se nás rozhodnete kontaktovat.

  

E-mail:

japanchin-rocky@centrum.cz

 

ICQ:

210 612 882

 

Přijměte prosím jejich neformálnost. Bude nám ctí, pokud se stanou pro někoho inspirací a děkujeme všem těm, kteří inspirovali nás.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Download Club Music

(HenrykDrake, 12. 3. 2021 11:17)

Ahoj,

Descarga la mejor musica 2021 https://0daymusic.org
Dance, House, Trance, Club, Pop, Rock, Rap, Jazz...

Best Regards,
0day MP3s

Reading the new blood weight guidelines

(AdireWheef, 8. 10. 2018 9:39)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-20mg-pharmacie-paris/

Blood Exigency : Blood turn the heat on chart

(ASpeerneHeerry, 30. 7. 2018 21:24)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pour-le-fun/

Výstava

(Radanka+Jindra, 5. 6. 2011 15:05)

Jsme moc rády,že jsme se setkaly s dalšími milovníky čtyřnohých dětí.
Díky za krásně strávené čekání na výstavě.Určitě budeme na Vašich stránkách i nadále sledovat čertoviny .

Krásné Velikonoce

(Martina Hynková, 23. 4. 2011 17:28)

Veselé Velikonoce a jarní pohodu Vám všem přeje BATsumio a Martina Hynková s rodinou. Snažila jsem se zaslat přáníčko e-mailem (i s fotkou Bata), ale bohužel se mně to nepodařilo. Krásné jaro! :-)

PF 2011

(www.zpodhajskechaloupky.estranky.cz, 3. 1. 2011 22:25)

Helenko a Petře, přeji jak vám oběma, tak i klukům Rockymu a Chicovi rok plný zdraví, hojnosti, radosti, lásky a štěstí. Koukala jsem, že kluci vám trochu "zahráli na nervy", oni jsou šikulové, zkouší, co jeden vydrží, ale uvidíte, že mi dáte za pravdu, že když Japan, tak nejméně "2". Tak si s nim pěkně užijte ten nadcházející rok 2011 a budu ráda, když vytrváte v přidávání foto příspěvků, je radost vidět, jak kluci "rostou". JaPe.

Japánek místo televize

(Podhájská chaloupka, 8. 11. 2010 6:24)

Jak sleduji vaše videa, tak jsem přesvědčená, že dáváte za pravdu názorům, že když Japánci, tak nejméně dva. Ty jejich hry často nahradí jakýkoliv televizní program. Nemám pravdu? JaPe.

Bráška

(www.zpodhajskechaloupky.estranky.cz, 22. 10. 2010 21:47)

Moc zdravím "rodinu" do Prahy. Věřím, že jste dojeli dobře, a že cestu dobře zvládl i malý Rockyho bráška. Určitě si brzy zvykne a uvidíte, že vašeho rozhódnutí nebudete nikdy litovat. Je skvělé pozorovat Japánky při hře. To jim člověk nahradit nedokáže. Tady je sice trochu smutno, ale na druhou stranu mám velkou radost, že se pejsek dostal opět k vám. Určitě vám vaši lásku tisíckrát vrátí. Těším se na zprávičky a přeji KLIDNOU PRVNÍ NOC. Jana Pechanová.

Rocky

(Petra Krudencová, 17. 8. 2010 19:54)

dnes jsem náhodou narazila na stránky Rockyho. Jsou to nádherné stránky, psané s láskou. Moc se mi líbí, že Rockyho berete sebou na cesty, máme taky japánky a ty cestování milují :o).
Rockymu i Vám přeji hodně radosti a spoustu společně strávených chvil.
Petra Krudencová
www.psiciorientu.unas.cz

Agility - SuperRocky

(Eva Frančeová, 29. 5. 2010 21:13)

Gratuluji k Vašim tréninkům v agility. Je opravdu nádherné pozorovat to malé společenské plemeno jak se vznáší a zdolává překážky na trati. Přeji trpělivost a dobré sportovní nasazení pro pohyb.
Mnoho příjemných chvil přeje celá smečka Junshin.

Úžasné!

(Janíčkovi, 28. 5. 2010 6:57)

Musím se přidat ke slovům J.Pechanové.Je to kluk šikovná. Takto prohání pejsky i Pavla Kornerová.. Japánci jsou velmi chytří.Naučí se i takovým to kouskům. Jsou velmi vnímaví.Přeji dále mnoho takových chvil s Rockym, neboť je vidět, že ho to opravdu baví!

Obdiv - žasnu

(Jana Pechanová, 26. 5. 2010 23:09)

Helenko a Petře, po shlédnutí videa - Rocky a "překážková dráha" (agility) nevycházím z úžasu. Nezmohu se zřejmě ani na žádný komentář. Fakt mne to dojalo. Znovu tedy jen poděkuji. Za vaši trpělivost, péči a za to, jaký jste Rockymu připravili pohádkový život. Nejedno dítě by mu mohlo tak milující a pozorné "rodiče-pánečky" závidět.

PF2010

(Eva Frančeová, 20. 12. 2009 14:05)

Příjemné prožití Vánoc. My jsem již včera jedny prožili s malou Amálkou.
V novém roce jen vše dobré a krásné přejí Eva a Emil Frančeovi.

Naše Amálka: http://ef.nafoceno.cz/Amalka_2009.html

Dojemné

(Jana Pechanová, 3. 11. 2009 22:49)

S jakou láskou se o Rockyho staráte, je až dojemné. Moc vám oběma za to děkuji. Rocky je šťastný pejsek ve šťastné rodině. Díky, díky, díky. A stránky jsou překrásné. Přeji Vám, aby vaše štěstí jen pokračovalo. Jana P.

Přeji ....

(Eva Frančeová, 7. 6. 2009 7:36)

mnoho dalších pěkných zážitků. Ráda se na Rokyho stránky vrácím. Má moc pěkné.

Pro Rockyho

(Eva Frančeová, 24. 4. 2009 19:27)

Přeji ti krásné psí sny o těch nejlepších pochoutkách a jednu pořádně velkou skutečnou kost, užij si své první narozeniny a svým páníčkům dělej hodně radosti.
Všechno nej... přeje smečka z Kodymovy ulice.

Poděkování.

(Podhájská chaloupka, 12. 2. 2009 8:33)

Milá Helenko a Petře.
Stránky se vám neskutečně daří, jsou úžasné. Milé, příjemné, vtipné. Vašimi stránkami přispíváte k prezentaci tohoto nedoceněného plemene, za což vám díky. Buďte si jisti, že je budu pravidelně navštěvovat. A děkuji za Rockyho, že může být zase o jednoho ŠŤASTNÉHO pejska navíc.

Re: Stránky

(Rocky, 11. 2. 2009 20:35)

Radanko a Jindro, děkujeme Vám za zprávičku. Jsme rádi, že jste četly stránky jedním dechem (účel byl tak splněn) a že jste se i zasmály. Sledujte naše stránky dál a uvidíte, že zde vždy naleznete jen samé krásné až mnohdy úsměvné příhody (neb Rocky je šikulka šikovná, přátelská a zvídavá, takže o zábavu máme postaráno).
PS: Rocky je taky tak trochu také moravák (každým coulem), na Moravu jezdímne cca jednou za měsíc (máme tam rodiče). Rocky je totiž rodilý plzeňák, žíjící v Praze a má k tomu ještě chalupy na Moravě a i v Krkonoších :-)

Stránky

(Radanka +Jindra, 11. 2. 2009 20:16)

Teda máte krásné stránky.A pesan je nádherný,celé stránky jsme četly jedním dechem a moc jsme se při některých Vaších akcích nasmáli.Taky milovníci japonečků z moravy.

Rocky

(Rocky, 6. 2. 2009 16:16)

Paní Frančeová, děkujeme Vám za návštěvu Rockyho stránek a za přidání odkazu na www.japanchin.net. Velice si toho vážíme a bude nám velikou ctí Vás pozvat na sledování Rockyho rošťačení, budete mít tak možnost se s námi radovat s našeho Rockyho.